Jdi na obsah Jdi na menu
 


Poděkování všem, kteří se zasloužili o vznik

  Rats Paradise

 

Moje chovatelská stanice by asi jen tak nevznikla bez Kristýny Vrbeníkové, která mě i přes mé rozhodnutí další potkánky si nepořizovat, nakonec "ukecala" k nádherné Enigmě of X - rats.

Další poděkování patří Nele Leštákové, že mě ve všech mých plánech, ikdyž občas poněkud střelených, vždy podporuje a nebo mě se společným usílím navede na správnou cestu. Moc jí držím palečky, aby jí vyšel její sen o ChS králíčků, kterým tak propadla:).

Jedno z nejdůležitějších poděkování patří Katce Ungrové z Chovatelské stanice X - rats, bez které bych neměla dvě nádherné prdelky: Enigmu a Pohádku. Také jí patří moje VELKÉ díky za to, že je ochotná pomáhat mi v mých začátcích a opravovat mé začátečnické nedostatky a chyby!! Bez její pomoci bych asi neměla moc šancí uspět (i co se týká vkládání Návštěvní knihy na stránky:D).

 

Moje díky samozřejmě patří i Lucce Tiché z Chovatelské stanice Loren, bez které bych potřebné přihlášky hledala asi do teď.:)

 

A samozřejmě taky mojí mamince a taťkovi, kteří mě v chovu zvířátek podporují od té doby co jsem se ďábelsky ocitla na tom to světě.;)

 

Moc mi pomohli odkazy na tyto stránky (díky administrátorům=P):

 

Jestli jsem na někoho zapomněla tak se omlouvám, když se ozve určitě "ho doplním":)